لیست مقالات


تاریخچه آسیاچمن

تاریخ انتشار21/اردیبهشت/1398

آسیاچمن تولید کننده انواع چمن های مصنوعی تحت لیسانس و نماینده انحصاری شرکت Ten Cate Grass در ایران و نماینده شرکتGreen Fields هلند تولید کننده برتر فدراسیون جهانی فوتبال FIFA و سایر مجامع بین المللی ورزشی.


آسیا چمن با بهره گیری از كادر متخصص خود و بهترین مواد اولیه ، عرضه كننده انواع چمن مصـنوعی با بالاترین كیفـیت می باشد . انواع پلیـمرهای مواد اولیهTen Cate Grass شاملMPF ، SPF ،PP ،LSR ،MSPRO گونه های متنوعی از چمن مصنوعی با توجه به نیازهای متفاوت و شرایط آب وهوائی مختلف را شامل خواهد بود.

بطوری كه چندی پیش درالمپیاد ورزشی كه در تهران برگزار گردید از چمن های آسیا چمن در رنگها زرد، نیلی و سبز برای زیبا سازی استفاده شد.

آسیا چمن تاكنون بیش از3500پروژه ورزشی در سراسر كشور اجراء نموده است. 

محصولات ورزشی آسیاچمن با استفاده از تکنولوژی برتر هلند تولید گردیده و در بسیاری از ورزشهای مورد علاقه نظیر : فوتبال – تنیس – گلف – مینی گلف – دوومیدانی – راگبی – بیسبال و تیراندازی کاربرد داشته و با توجه به صرفه اقتصادی بالا ، دوام ، ایمنی و سهولت اجرا هم اکنون به صورت گسترده ایی در داخل و خارج از کشور و کشورهای منطقه در ساخت اماکن ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد.

این شركت همگام با تكنولوژی روز دنیا در امر تولید انواع چمن مصنوعی خدمات گسترده پس از فروش را با كادر فنی مجرب و ماشین آلات و تجهیزات مدرن اروپائی به صورت مستمر و گسترده به مشتریانگرامی ارائه نماید.

انواع چمن مصنوعی این شركت از لحاظ كیفی هم ردیف بهترین انواع خارجی آن بوده و با تكیه بر دانش فنی متخصصین و تكنولوژی روز این صنعت موفق گردیده تائید آزمایشگاه بین المللیISA SPORT كه مورد تائید فیفا نیز می باشد را دریافت نماید.

آسیا چمن توان تولید چمن مصنوعی در انواع مدلها و رنگهای متنوع با كاربری های متفاوت را دارد.